سنسور مگنت بی سیم DCT10 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

سنسور مگنت بی سیم DCT10 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX یکی از سنسور مگنت های بی سیم روکار با بر زیاد می باشد . این سنسور مگنت بی سیم دارای بدنه مقاوم بوده و آن را به راحتی می توان بر روی درب و یا پنجره نصب کرد . برد زیاد بی سیم این سنسور مگنت باعث می شود که بتوانیم ان را با فاصله بیشتری نسبت به کنترل پنل نصب کنیم . سنسور مگنت بی سیم DCT10 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX را می توانید برای درب ها و پنجره ها مورد استفاده قرار داد . این سنسور مگنت بی سیم روکار دارای یک ورودی زون نیز می باشد بدین معنا که می توانیم یک سنسور را به صورت با سیم به این سنسور وصل کنیم ( مگنت با سیم و یا شاستی اضطراری ) .

سنسور مگنت بی سیم DCT10 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX که همان طور از اسمش پیداست بی سیم بوده و ولتاژ آن توسط 3 باتری داخل سنسور تامین می شود . در جایی که امکان سیم کشی نیست می توانیم از این مدل برای حفاظت از درب ها و پنجره ها خود استفاده کنیم . فاصله نصب سنسورمگنت بی سیم از مرکزنصب دزدگیر بسته به نوع استفاده از ماژول های بی سیم و یا کنترل پنل بی سیم دارد ولی اگر بخواهیم حدود این متراژ را بگوییم می توان گفت تا  حداکثر 70 متر می تواند این سنسور مگنت از مرکز فاصله داشته باشد . البته برای بیشتر کردن متراژ بیسیم می توانیم از ماژول توسعه بی سیم ( RPT1 ) نیز استفاده کنیم  .

سنسور مگنت بی سیم DCT10 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX قابلیت تشخیص سطح ولتاژ باطری خود را دارد بدین معنا که وقتی ولتاژ باتری به مرور زمان کم شود کنترل پنل می تواند این مورد مهم را به شما گزارش دهد . میزان سیگنال بی سیم نیز قابل اندازه گیری می باشد ،این قابلیت به ما کمک میکند که سنسور مگنت را در بهترین نقطه نصب کنیم . سنسور هر 12 ساعت تست باتری را انجام می دهد اگر ولتاژ باتری پس از 4 آزمایش متوالی ( 48 ساعت ) زیر 2.3 ولت باشد به کنترل پنل اعلام میکند و کنترل پنل این اخطار را به کاربر اعلام میکند .

طراحی زیبا و کیفیت ساخت سنسور مگنت بی سیم DCT10 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX باعث شده کار با سیستم اعلام سرقت و یا همان دزدگیر برای شما لذت بخش باشد . طول عمر زیاد کلیه تجهیزات شرکت پارادوکس کانادا PARADOX از جمله سنسور مگنت بی سیم DCT10 خیال شما را تا سال ها بابت تعویض و یا تعمییر آنها آسوده می گذارد .

سنسور مگنت بی سیم DCT10 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX بیشترین استاندارد های جهانی در بین ریموت کنترل های دزدگیر در دنیا را داراست به طوری که تمامی گرید های مربوط به سیستم های حفاظتی را دارد  و می توان آن را برای مکان هایی با درجه حفاظتی بالا استفاده کرد.

در کل اگر می خواهید سنسور مگنت بی سیم را به راحتی و در کمترین زمان بر روی درب ویا پنجره خود نصب کنید بی شک سنسور مگنت بی سیم DCT10 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX یک انتخاب بسیار خوب برای شما می باشد .

شرکت پارادوکس سرویس نماینده رسمی سنسور مگنت بی سیم DCT10 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX در ایران .

سنسور مگنت بی سیم DCT10 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

 • طراحی جدید و زیبا
 • نصب ساده و آسان
 • قابلیت کنترل دو منطقه با یک سنسور
 • دارای ورودی زون روی سنسور مگنت بی سیم
 • دارای 2 رید رله برای نصب اسان
 • دارای نشانگر LED برای کم شدن باتری
 • دارای تمپر دو طرفه
 • بسیار قابل اعتماد و بدون آلارم خطا
 • دارای اهن ربای قدرتمند
 • ماندگاری طولانی مدت باتری
 • کارکرد با فرکانسهای 433 و 868 مگاهرتز
 • همخوان با سری MG ، گیرنده بی سیم RTX3 ، کیپد K32LX
 • دارای استاندارد EN50131 Gared 2

سنسور مگنت بی سیم DCT10 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX سنسور مگنت بی سیم dct10 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox سنسور مگنت بی سیم DCT10 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX small banner DCT10

سنسور مگنت بی سیم DCT10 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

سنسور مگنت بی سیم dct10 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox سنسور مگنت بی سیم DCT10 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX paradox Service DCT10 Banner install

کاتالوگ

شاید شما این مدل ها را هم دوست داشته باشید

هرگونه کپی برداری از مطلب سنسور مگنت بی سیم DCT10 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX بدون ذکر لینک منبع مجاز نمی باشد.