سنسور تشخیص جابجایی GS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

سنسور تشخیص جابجایی GS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX یکی از خاص ترین محصولات شرکت پاراردوکس کانادا Paradox می باشد که معمولا بر روی اجناس گرانبها مورد استفاده قرار می گیرد . این سنسور دارای ردیاب و یا شتاب سنج سه محوره ( X.Y.Z ) می باشد بدین معنی که بر روی اشیاء نصب شده و در زمان حرکت اشیاء تولید آلارم میکند . سنسور تشخیص جابجایی GS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX را می توانید برای تابلوها ، مجسمه ها ، گاو صندوق ، عتیقه جات دستگاه های خود پرداز و یا هر اشیاء گرانبها مورد استفاده قرار داد . نصب این سنسور به راحتی قابل انجام می باشد و با توجه به بی سیم بودن این سنسور می توانید ان را در هر نقطه از خانه و یا محل کار خود نصب کنید .

سنسور تشخیص جابجایی GS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX که همان طور از اسمش پیداست بی سیم بوده و ولتاژ آن توسط 1 باتری داخل سنسور تامین می شود . فاصله نصب سنسور تشخیص جابه جایی از مرکزنصب دزدگیر بسته به نوع استفاده از ماژول های بی سیم و یا کنترل پنل بی سیم دارد ولی اگر بخواهیم حدود این متراژ را بگوییم می توان گفت تا  حداکثر 70 متر می تواند این سنسور مگنت از مرکز فاصله داشته باشد . البته برای بیشتر کردن متراژ بیسیم می توانیم از ماژول توسعه بی سیم ( RPT1 ) نیز استفاده کنیم  .

سنسور تشخیص جابجایی GS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX قابلیت تشخیص سطح ولتاژ باطری خود را دارد بدین معنا که وقتی ولتاژ باتری به مرور زمان کم شود کنترل پنل می تواند این مورد مهم را به شما گزارش دهد . میزان سیگنال بی سیم نیز قابل اندازه گیری می باشد ،این قابلیت به ما کمک میکند که سنسور مگنت را در بهترین نقطه نصب کنیم .

طراحی زیبا و کیفیت ساخت سنسور تشخیص جابجایی GS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX باعث شده کار با سیستم اعلام سرقت و یا همان دزدگیر برای شما لذت بخش باشد . طول عمر زیاد کلیه تجهیزات شرکت پارادوکس کانادا PARADOX از جمله سنسور مگنت بی سیم GS250 خیال شما را تا سال ها بابت تعویض و یا تعمییر آنها آسوده می گذارد .

سنسور تشخیص جابجایی GS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX بیشترین استاندارد های جهانی در بین ریموت کنترل های دزدگیر در دنیا را داراست به طوری که تمامی گرید های مربوط به سیستم های حفاظتی را دارد  و می توان آن را برای مکان هایی با درجه حفاظتی بالا استفاده کرد.

در کل اگر می خواهید از اشیاء گران قیمت خود محافظت کنید و می خواهید در موقع جابه جا کردن آنها از این امر مطلع شوید بی شک سنسور تشخیص جابجایی GS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX یک انتخاب بسیار خوب و زیبا برای شما می باشد .

شرکت پارادوکس سرویس نماینده رسمی سنسور تشخیص جابجایی GS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX در ایران .

سنسور تشخیص جابجایی GS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

  • طراحی جدید و زیبا
  • نصب ساده و آسان
  • تشخیص شتاب سنج سه محوره ( X,Y,Z )
  • حساسیت قابل تنظیم برای هر نصب
  • بسیار قابل اعتماد و بدون آلارم خطا
  • ماندگاری طولانی مدت باتری ( 2 سال )
  • قابلیت تشخیص خرابکاری
  • کارکرد با فرکانسهای 433 و 868 مگاهرتز
  • همخوان با سری MG ، گیرنده بی سیم RTX3 ، کیپد K32LX
  • دارای استاندارد EN50131 Gared 3

سنسور تشخیص جابجایی GS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX سنسور تشخیص جابجایی gs250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox سنسور تشخیص جابجایی GS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX small banner GS250

سنسور تشخیص جابجایی GS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

سنسور تشخیص جابجایی GS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX سنسور تشخیص جابجایی gs250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox سنسور تشخیص جابجایی GS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX paradox Service GS250 Banner install1

کاتالوگ

شاید شما این مدل ها را هم دوست داشته باشید

هرگونه کپی برداری از مطلب سنسور تشخیص جابجایی GS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX بدون ذکر لینک منبع مجاز نمی باشد.