ماژول شبکه IP150 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

ماژول شبکه IP150 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX یکی از ماژول های کاربردی برای ارتباط با سیستم اعلام سرقت از طریق اینترنت ، شبکه LAN و WAN می باشد . روش های مختلفی را برای کنترل سیستم اعلام سرقت توسط این ماژول میتوان تجربه کرد که به اختصار در زیر به توضیح ان میپردازیم .

1- ارتباط از طریق اپلیکیشن Insite GOLD : این اپلیکیشن در گوشی هایی که دارای سیستم عامل اندروید و ای او اس هستند قابل نصب می باشد . بعد از نصب و راه اندازی شما توسط گوشی خودتان میتوانید کنترل کامل بر روی سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر ) داشته باشید و از تمامی رویداد های سیستم خود با خبر باشید ، فعال و غیر فعال کردن سیستم ، کنترل پارتیشن ها ، کنترل خروجی ها ( PGM ) ، اطلاع از خرابی و یا رویداد ها از دیگر قابلیت این سیستم می باشد .

2- ارتباط از طریق وب WEB : شما می توانید توسط مرورگر اینترنت به سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر ) خود متصل شوید و کنترل سیستم خود را در اختیار بگیرید که شامل فعال کردن و غیر فعال کردن سیستم ، کنترل خروجی ها ، دیدن وقایع و رویداد ها و … می باشد .

3- ارتباط از طریق نرم افزار های شرکت پارادوکس BabyWare و Winload : با این دو نرم افزار کاربردی می توانید تمامی برنامه ریزی و کنترل سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر ) را از راه دور انجام دهید . در خصوص اطلاعات بیشتر درباره این مطلب با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

ماژول شبکه IP150 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX امکان ارسال پیام به مراکز مانیتورینگ IPRS512 و IPR7 را نیز دارد بدین معنی که توسط یک نرم افزار  میتوانیم کنترل پنلهای مختلف که در جاهای مختلف نصب شده اند را مانیتورینگ و از وضعیت انها به صورت Online آگاه باشیم .

ماژول شبکه IP150 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX قابل نصب در جعبه های فلزی کوچک و بزرگ پارادوکس می باشد و نحوه اتصال این ماژول اینگونه می باشد که یک سمت آن به پورت سریال کنترل پنل و سمت دیگر ماژول به پورت شبکه متصل می شود .

طراحی زیبا و کیفیت ساخت ماژول شبکه IP150 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX باعث شده کار با سیستم اعلام سرقت و یا همان دزدگیر برای شما لذت بخش باشد . طول عمر زیاد کلیه تجهیزات شرکت پارادوکس کانادا PARADOX از جمله ماژول شبکه IP150 خیال شما را تا سال ها بابت تعویض و یا تعمییر آنها آسوده می گذارد .

ماژول شبکه IP150 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX بیشترین استاندارد های جهانی  در دنیا را داراست به طوری که تمامی گرید های مربوط به سیستم های حفاظتی را دارد  و می توان آن را برای مکان هایی با درجه حفاظتی بالا استفاده کرد.

در کل اگر میخواهید کنترل کامل بر روی سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر ) خود داشته باشید و یا کار با اپلیکشن برای شما ساده تر است بی شک ماژول شبکه IP150 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX یک انتخاب بسیار خوب و کاربردی برای شما می باشد .

شرکت پارادوکس سرویس نماینده رسمی ماژول شبکه IP150 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX در ایران .

ماژول شبکه IP150 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

 • طراحی زیبا و کاربردی
 • امکان اتصال مستقیم به کنترل پنل از طریق پورت سریال
 • کنترل و نظارت کامل سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر ) از طریق اینترنت LAN و WAN
 • امکان کنترل سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر ) از طریق وب ، نرم افزار ،اپلیکیشن
 • امکان ارسال پیام به مراکز مانیتورینگ IPRS512  و IPR7
 • دارای دو خروجی که از طریق وب قابل کنترل می باشند
 • امکان ارسال رویدادها و الارم ها به ایمیل
 • پشتیبانی از HTTPS برای یک ارتباط کاملا امن
 • مصرف پهانای باند بسیار کم
 • نصب ساده و آسان
 • همخوان با سری MG ،سری SP ، سری EVO

ماژول شبکه IP150 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX ماژول شبکه ip150 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox ماژول شبکه IP150 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX small banner IP150

نحوه نصب ماژول شبکه IP150 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

ماژول شبکه ip150 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox ماژول شبکه IP150 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX IP150 install banner

کاتالوگ

شاید شما این مدل ها را هم دوست داشته باشید

هرگونه کپی برداری از مطلب ماژول شبکه IP150 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX بدون ذکر لینک منبع مجاز نمی باشد.