ریموت کنترل REM25 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

ریموت کنترل REM25 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX که به زبان ساده برای فعال و غیر فعال کردن سیستم اعلام سرقت یا همان دزدگیر مورد استفاده قرار می گیرد . این ریموت کنترل دارای 4 دکمه می باشد که می توان هر دکمه آن را برای یک حالت تعریف کرد . بطور مثال یک دکمه برای فعال کردن ، یک دکمه را برای غیر فعال کردن ، یک دکمه برای آژیر اضطراری و دکمه دیگر را برای فعال و غیر فعال کردن یک خروجی مورد استفاده قرار داد .

معمولا برای اینکه کاربر یا فرد متوجه شود که سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر ) فعال و یا غیر فعال شده ، صدای آژیر را ملاک قرار می دهد مانند دزدگیر خودرو . اما  فکر کنیم که سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر ) را برای یک منزل مسکونی مورد استفاده قرار دهیم آن گاه صدای آژیر دزدگیر ما برای همسایگان ازار دهنده می شود بخصوص اگر در آپارتمان زندگی می کنیم . ریموت کنترل REM25 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX دارای یک دکمه i می باشد که با آن می توانیم از وضعیت سیستم خود آگاه شویم . ما می توانیم با فشردن یک دکمه متوجه شویم که سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر ) فعال و یا غیر فعال می باشد بدون انکه صدای آژیر باعث آزار دیگران شود .

طراحی زیبا و کیفیت ساخت ریموت کنترل REM25 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX باعث شده کار با سیستم اعلام سرقت و یا همان دزدگیر برای شما لذت بخش باشد . طول عمر زیاد کلیه تجهیزات شرکت پارادوکس کانادا PARADOX از جمله ریموت کنترل REM25 خیال شما را تا سال ها بابت تعویض و یا تعمییر آنها آسوده می گذارد .

ریموت کنترل REM25 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX بیشترین استاندارد های جهانی در بین ریموت کنترل های دزدگیر در دنیا را داراست به طوری که تمامی گرید های مربوط به سیستم های حفاظتی را دارد  و می توان ان را برای مکان هایی با درجه حفاظتی بالا استفاده کرد. ریموت کنترل های دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX غیر قابل کپی شدن می باشد .

در کل اگر صدای آژیر در هنگام فعال و غیر فعال کردن سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر ) برای همسایگان شما ازار دهنده است و می خواهید متوجه فعال و غیر فعال شدن از روی ریموت کنترل خود شوید ریموت کنترل REM25 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX یک انتخاب خوب برای شما می باشد .

شرکت پارادوکس سرویس نماینده رسمی ریموت کنترل REM25 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX در ایران .

ریموت کنترل REM25 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

 • طراحی جدید و زیبا
 • تعریف 6 حالت مختلف عملکرد برای دکمه ها
 • دارای دکمه نمایش وضعیت ( i )
 • نمایش وضعیت سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر )  فعال بودن ، غیر فعال و آژیر
 • نمایش وضعیت سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر ) با صدا و LED
 • پشتیبانی از وضعیت Stay-D
 • کارکرد با فرکانسهای 433 و 868 مگاهرتز
 • باتری لیتیومی با طول عمر طولانی و قابلیت تعویض آسان
 • موجود در دو رنگ مشکی و سفید
 • ضد آب
 • همخوان با سری MG ، گیرنده بی سیم RTX3 ، کیپد K32LX 
 • دارای استاندارد CE

ریموت کنترل REM25 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX ریموت کنترل rem25 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox ریموت کنترل REM25 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX small banner REM 25

ریموت کنترل REM25 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

ریموت کنترل REM25 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX ریموت کنترل rem25 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox ریموت کنترل REM25 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX REM25 EI00