معرفی کمپانی پارادوکس PARADOX کانادا

کارخانه پارادوکس PARADOX کانادا یکی از برترین و معروف‌ترین تولیدکننده‌های انواع دستگاه‌های دزدگیر اماکن (اعلام سرقت اماکن)، دستگاه‌های کنترل تردد، اعلام حریق بی‌سیم، سنسورهای حرکتی، آژیر های بیسیم، سنسورهای لرزشی، سنسورهای جابه‌جایی اشیای، سنسورهای شکست شیشه، سنسورهای خطی و نیز تمامی تجهیزات مربوط به سیستم‌های حفاظتی است .
کارخانه پارادوکس در شهر مونترال کشور کانادا و به وسعت 16.000 مترمربع است. این شرکت با داشتن دفاتر گوناگون در شهرهای مختلف دنیا ارائه خدمات به مشتریان و نمایندگان خود را ساده کرده. پارادوکس سرویس از سال 2003 تا کنون نمایندگی این شرکت در ایران است.

دفاتر فروش کارخانه پارادوکس PARADOX کانادا

کارخانه دزدگیر پارادوکس PARADOX

دفاتر فروش شرکت دزدگیر پارادوکس شماره 1
دفتر فروش شرکت پارادوکس PARADOX کانادا

شرکت پارادوکس PARADOX فعالیت خود را در سال 1980 میلادی آغاز کرد. در ابتدا این شرکت با سرمایه‌گذاری بر روی بخش تحقیقات و توسعه خود توانست راه کارهای موجود برای ساخت سنسورها را برسی و آزمایش کند. نتیجه تمامی این تحقیقات باعث شد تا شرکت پارادوکس بتواند در سال 1989 میلادی اولین سنسور حرکتی (Motion Sensor) که در بازار ایران به نام‌های چشمی و یا PIR معروف هستند را تولید کند و انقلابی در صنعت سیستم‌های حفاظتی اعلام سرقت (دزدگیر) در دنیا ایجاد کند.

تولید باکیفیت حسگرها و تکنولوژی به‌کاررفته در این حسگرها باعث شد تا شرکت پارادوکس کانادا PARADOX به فکر تولید دستگاه‌های دزدگیر و کنترل پنل‌های اعلام سرقت (دزدگیر) بیفتد. مهندسین و کارشناسان بخش تحقیقات و توسعه شرکت پارادوکس 7 سال بر روی این پروژه کار کردند و در نهایت در سال 1996 توانست اولین کنترل پنل دزدگیر خود را تولید کند. تولید اولین کنترل پنل دزدگیر با نام دیجیپلکس (EVO)DIGIPLEX باعث شد تا پارادوکس PARADOX بتواند فروش قابل‌توجهی از تولید اولین کنترل پنل خود به دست آورد و سهم قابل‌توجهی از بازار دستگاه‌های دزدگیر اماکن (اعلام سرقت اماکن) را از آن خود کند. شرکت پارادوکس به‌خاطر دستگاه دزدگیر Digiplex در نمایشگاه ISC در لاس‌وگاس در تاریخ 4 آوریل 2001، توانست جایزه صنعت را دریافت کند. این جایزه از طرف انجمن صنعت امنیت Security Industry Association SIA اهدا می‌شود.

در سال 2001 میلادی کارخانه پارادوکس PARADOX کانادا توانست طیف گسترده‌ای از سنسورهای بی‌سیم خود را با نام ماژلان MAGELLAN (MG) تولید و روانه بازار کند. کیفیت بی‌نظیر و امنیت موجود در کارکرد این سنسورها باعث شد تا کاربران بیشتری از سیستم‌های بی‌سیم پارادوکس استفاده کنند. تنوع در سنسورهای بی‌سیم حرکتی محیط بیرون و داخل، سنسورهای مگنت، سنسورهای شکست شیشه و… باعث شد تا کاربران در کوتاه‌ترین زمان ممکن دستگاه خود را نصب و راه‌اندازی نمایند. در همین سال بود که شرکت پارادوکس توانست فروش سنسورهای حرکتی خود را به 1 میلیون سنسور برساند. در تاریخ 29 اکتبر 2002 این شرکت توانست برنده پنجمین جایزه سالانه انتخاب بهترین فروشنده محصولات دستگاه‌های دزدگیر اماکن (اعلام سرقت اماکن) شود.

این شرکت در تاریخ 20 اکتبر 2004 توانست استاندارد CE را برای محصولات خود دریافت کند، سال 2004 یکی از سال‌های پر افتخار برای پارادوکس به شمار می‌رود؛ زیرا این شرکت توانست کنسول دزدگیر مدل MG-6060 را تولید کند که جزء اولین کنسول‌های دزدگیر اماکن در دنیا بود که همه ماژول‌ها را درون خود جای می‌داد که امروزه این کنسول‌ها به نام ALL-IN-ONE شهرت دارند. شرکت پارادوکس PARADOX کانادا توانست در همان سال برنده جایزه معتبر بهترین فروشنده دزدگیر اماکن در نمایشگاه تورنتو کانادا شود.

شرکت پارادوکس PARADOX کانادا در سال 2007 محصولات خود را در سه خانواده دیجیپلکس (EVO)DIGIPLEX ، ماژلان (MG)MAGELLAN و اسپکترا (SP)SPECTRA تولید کرد که تا کنون نیز هر ساله با ارتقای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این سری‌ها توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. پارادوکس از شروع فعالیت خود تا کنون همیشه در حال بهبود و به‌روزرسانی سیستم‌های خود بوده و همواره با محصولات جدید خود انقلابی در صنعت دزدگیر و سیستم حفاظتی و امنیتی دنیا ایجاد کرده، این شرکت همواره از به‌روزترین تکنولوژی‌ها در ساخت و تولید محصولات خود استفاده می‌کند. تیم تحقیقات و توسعه، تولید باکیفیت، بسته‌بندی و خدمات مناسب، همه‌وهمه دست‌به‌دست هم داده‌اند تا محصول باکیفیت و بی‌نظیر به دست مصرف‌کننده برسد .
تمامی سنسورهای و محصولات تولید شده شرکت پارادوکس کانادا PARADOX دارای گواهینامه و استاندارهای CE , ETL (Intertek) , CLASS I , CLASS II , CLASS IV , GRADE 2 , GRADE 3 , SYSTEM 5 , EN45011 , EN50131-6 , EN50130 هستند. توضیحات تمامی این گواهینامه و استاندارها را می‌توانید در قسمت مقالات سایت (گواهینامه و استاندارهای دزدگیر پارادوکس) مشاهده کنید .
شرکت پارادوکس PARADOX کانادا محصولات خود را در 130 کشور دنیا توزیع کرده که توسط هزاران متخصص در سراسر جهان پشتیبانی می‌شود.

معرفی شرکت پارادوکس سرویس نماینده رسمی شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

شرکت پارادوکس سرویس Paradox Service نماینده رسمی شرکت پارادوکس کانادا PARADOX از سال 2003 تا کنون است. این شرکت زیر مجموعه شرکت ایمن فراساز می‌باشد که برای خدمات‌دهی و سرویس‌دهی بهتر برای سیستم‌های دزدگیر پارادوکس تأسیس شده است. این شرکت با لطف خداوند توانسته است تا به امروز فروش و خدمات شرکت پارادوکس کانادا را در ایران به‌صورت مداوم انجام دهد.
رضایت مشتری مهم‌ترین و حیاتی‌ترین ابزار راهبُردی شرکت پارادوکس سرویس می‌باشد و در این راستا شرکت با استفاده از دوراه کار اساسی خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی تضمین‌کننده امنیت سرمایه‌گذاری مشتریان خود است.
سیستم‌های امنیتی اعلام سرقت (دزدگیر) کارآمد نیاز به پشتیبانی تکنیکی و اطلاعاتی دارند، بر پایه این باور شرکت پارادوکس سرویس باتکیه‌بر جوانانی متخصص، پرکار، علاقه‌مند و متعهد هر نوع مشکل فنی و آموزشی مشتریان را باحوصله تا حصول نتیجه مطلوب دنبال می‌کند.
ثبت موارد مطرح شده از طرف مشتریان و بررسی جامع در موارد مشابه توسط مدیریت فنی و سپس ارائه راه کارها برای عدم تکرار آنها جزء مأموریت‌های مهم مدیریت فنی شرکت است.

پارادوکس سرویس Paradox Service نماینده رسمی شرکت پارادوکس PARADOX کانادا در ایران.

امتیاز بدهید page