دزدگیر پارادوکس PARADOX سری EVO

دزدگیر پارادوکس سری EVO یکی از پر امکانات ترین و کاربردی‌ترین سیستم‌های اعلام سرقت (دزدگیر) در دنیا است که برای پروژه‌های بزرگ مورداستفاده قرار می‌گیرد. قابلیت اتصال سنسورهای آدرس‌پذیر این امکان را به ما می‌دهد که یک سیستم یکپارچه با حفاظت بالا داشته باشیم. قابلیت اتصال ماژول‌های کنترل تردد باعث شده که سری EVO از دیگر سری های شرکت پارادوکس متفاوت باشد، کنترل 32 درب توسط کارت‌خوان‌ها و یا دستگاه اثر انگشت این امکان را به کاربران می‌دهد که بتوانند یک سیستم کامل اعلام سرقت (دزدگیر)، کنترل تردد، اعلام حریق را داشته باشند. امکان اتصال انواع سنسورها و انواع ماژول‌های تولید شده در شرکت پارادوکس امکانات زیادی را به این سری داده به‌طوری که برای هر نوع سناریو امکان برنامه‌ریزی وجود دارد. لازم به ذکر است که دزدگیر پارادوکس سری EVO می‌تواند مجهز به گیرنده بیسیم (RTX3) شود تا ما بتوانیم از امکانات بیسیم مانند ریموت کنترل، سنسورهای بیسیم و تمامی تجهیزات بیسیم استفاده نماییم. امکانات نرم‌افزاری زیاد باعث می‌شود ما بتوانیم هر گونه برنامه‌ریزی و سناریو های مختلف را برای سیستم اعلام سرقت (دزدگیر) خود انجام دهیم. اتصال دزدگیر به مرکز آلارم که بیشتر برای مغازه‌ها و فروشگاه‌ها انجام می‌گیرد به‌راحتی در دزدگیر سری EVO شرکت پارادوکس کانادا PARADOX امکان‌پذیر است. در زیر بیشتر با محصولات دزدگیر اماکن پارادوکس PARADOX سری EVO آشنا می‌شویم:

کنترل پنل‌ دزدگیر پارادوکس PARADOX – سری EVO

کنترل پنل‌های دزدگیر EVO پارادوکس بسته به نیاز مشتریان و کاربران در 2 مدل به نام‌های EVO192 و EVOHD تولید می‌شوند. این تنوع باعث می‌شود تا بتوانیم بهترین کنترل پنل دزدگیر برای مکان خود را با بهترین قیمت انتخاب کنیم. در کنترل پنل‌های دزدگیر سری EVO شرکت پارادوکس PARADOX به نام EVOHD امکان اتصال حسگرهای حرکتی دوربین‌دار وجود دارد که می‌توان از امکاناتی مانند ضبط تصویر و صدا در هنگام آلارم و نیز دیدن تصاویر بر روی گوشی بهره برد. کنترل پنل‌های دزدگیر سری EVO شرکت پارادوکس کانادا PARADOX دارای امکاناتی مانند: 192 ورودی زون، 999 رمز کاربر، 8 پارتیشن، قابلیت اتصال تا 250 خروجی قابل‌برنامه‌ریزی، قابلیت اتصال به انواع ماژول‌های ارتباطی (شبکه، SMS ، تلفن‌کننده)، امکان برنامه‌ریزی از طریق رایانه و صفحه‌کلید، قابلیت فعال و غیرفعال‌کردن از طریق SMS، خط تلفن، اپلیکیشن تلفن همراه، صفحه‌کلید، ریموت‌کنترل، نرم‌افزارهای پارادوکس و… است.

کنترل پنل دزدگیر EVO192 شرکت پارادوکس کانادا PARADOX سری EVO
کنترل پنل EVOHD سری EVO شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

کیپد دزدگیر پارادوکس PARADOX – سری EVO

کیپدهای دزدگیر سری EVO پاردوکس باتوجه‌به امکانات و کارکرد آنها در 5 مدل مختلف تولید می‌شود. این تنوع باعث می‌شود که مشتریان و کاربران بتوانند باتوجه‌به موقعیت جایی که می‌خواهند دستگاه اعلام سرقت (دزدگیر) خود را نصب کنند (واحد مسکونی، واحد تجاری و یا اداری، مغازه و فروشگاه‌ها، سالن‌های تولید، اداره‌ها و سازمان‌ها و …) بتوانند کیپد مناسب را برای محل خود انتخاب نمایند. کیپدهای دزدگیر پارادوکس PARADOX سری EVO همه از بهترین متریال و قطعات و نیز از آخرین فنّاوری و طراحی‌های روز دنیا بهره برده‌اند. هر کدام از مدل‌های کیپد دزدگیر اماکن پارادوکس دارای امکاناتی برای کاربران است که به‌اختصار در زیر به برسی آنها می‌پردازیم.

کیپد K641 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox
کیپد و کاتخوان K641R دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox سری EVO
کیپد K641LX دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا Paradox سری EVO
کیپد تاچ اسکرین TM70 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا Paradox

سنسورهای دزدگیر پارادوکس PARADOX – سری EVO

سنسورها یا حسگرهای دزدگیر پارادوکس را می‌توان به دودسته کلی باسیم و بی‌سیم تقسیم کرد. لازم به ذکر است برای استفاده از سنسورهای بی‌سیم پارادوکس در سری EVO باید از ماژول‌های توسعه زون بیسیم (RTX3 یا K641LX) استفاده شود. سنسورهای باسیم سری EVO شرکت پارادوکس کانادا PARADOX را نیز می‌توان به دودسته کلی تقسیم کرد: سری آدرس‌پذیر و سری آنالوگ. در حسگرهای آدرس‌پذیر پارادوکس تمامی سیم‌کشی‌ها به‌صورت موازی بوده و همه حسگرها توسط 4 رشته سیم به کنترل پنل اصلی وصل می‌شوند که این امر طول کابل‌کشی را کاهش داده و همچنین امکانات فراوان نرم‌افزاری را بر روی حسگر به کاربران می‌دهد. انواع سنسورهای تولید شده در شرکت پارادوکس PARADOX بدین‌گونه تقسیم‌بندی می‌شوند: سنسورهای حرکتی، سنسور مگنت‌ها، سنسورهای شکست شیشه، سنسورهای لرزشی، سنسور آب، سنسور دود، سنسور گاز، سنسور حرارت، سنسورهای خطی و انواع سنسورهای دیگر. تمامی این سنسور ها در دو مدل باسیم و بی‌سیم تولید می‌شوند که می‌توان این سنسور ها را بسته به نوع آنها برای محیط بیرون (OUT DOOR) و محیط داخلی (IN DOOR) استفاده کرد. سنسورهای تولید شده از آخرین فنّاوری روز دنیا بهره می‌برند و دارای استانداردهای متنوع هستند به‌طوری که این سنسورها در اغلب دستگاه‌های دزدگیر اماکن تولید شده در دنیا مورداستفاده قرار می‌گیرند. هر کدام از سنسورهای دزدگیر اماکن پارادوکس دارای امکاناتی برای کاربران است که به‌اختصار در زیر به برسی آنها می‌پردازیم.

سنسور حرکتی DM50-DM60 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX
سنسور حرکتی DM70 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX
سنسور حرکتی DG85-PMD85 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX
سنسور حرکتی DG75-PMD75 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX
سنسور حرکتی ماکروویو ۵۲۵DM دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX
سنسور حرکتی NV5 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX
سنسور حرکتی سقفی DG467 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX
سنسور حرکتی NVX80 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX-سری Evo
سنسور حرکتی دوربین دار HD78F دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا Paradox
سنسور حرکتی دوربین دار HD88 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا Paradox
سنسور خطی NV780MX دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX-سری Evo
سنسور شکست شیشه DG457 دزدگیر پارادوکس
سنسور مگنت ادرس پذیر ZC1 دزدگیر سری EVO پارادوکس
  • سیستم کنترل تردد ( ACC ) سری EVO پارادوکس کانادا PARADOX

سیستم کنترل تردد سری EVO پارادوکس یکی دیگر از امکانات مهم این سری است. ترکیب دستگاه اعلام سرقت و کنترل تردد (ACC) این امکان را به کاربر می‌دهد که بتوانند به‌راحتی هر دوی این سیستم را برنامه‌ریزی کند که این امکان باعث می‌شود سطح حفاظتی بالایی در مجموعه به وجود بیاید. امکان کنترل 32 درب، امکان تعریف سطح دسترسی کاربران به درب‌ها، امکان تعریف سطح دسترسی کاربران در روزها و ساعت‌های گوناگون چند نمونه از کوچک‌ترین امکانات سیستم کنترل تردد (ACC) پارادوکس است. کارت‌خوان‌ها و یا ریدرهای پارادوکس که برای محیط‌های بیرونی و داخلی طراحی شده است با بهترین متریال ساخته شده به‌طوری که می‌توان آنها را در شرایط سخت آب‌وهوایی نصب کرد. هر کدام از ماژول‌های سیستم کنترل تردد دزدگیر پارادوکس paradox سری EVO دارای امکاناتی برای کاربران است که به‌اختصار در زیر به برسی آنها می‌پردازیم.

ماژول کنترل تردد ACM12 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX-سری Evo
کارتخوان R885 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX-سری Evo
کارتخوان R910 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX-سری Evo
کارتخوان R915 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX-سری Evo
کارت پراکسی سری C دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX-سری Evo
ریموت کنترل REM1 دزدگیر شرکت پارادوکس - سری ماژلان Magellan

ماژول‌های ارتباطی دزدگیر پارادوکس PARADOX – سری EVO

منظور از ماژول‌های ارتباطی دزدگیر پارادوکس paradox همان ماژول‌هایی هستند که در زمان آلارم (آژیر زدن) ما را از وضعیت دستگاه دزدگیر آگاه می‌کنند. باتوجه‌به نوع ماژول که انتخاب می‌کنیم نوع ارتباط هم مشخص می‌شود. امکان ارتباط از طریق شبکه (اینترنت و شبکه داخلی LAN)،SMS ، خط تلفن (خط شهری)، Email از قابلیت‌های این ماژول‌ها هستند. کنترل کامل سیستم اعلام سرقت (دزدگیر) از راه دور توسط هر کدام از این ماژول‌ها امکان‌پذیر است. فعال و غیرفعال‌کردن از طریق SMS ، خط تلفن و یا از طریق اینترنت، امکان دسترسی به‌تمامی جزئیات دستگاه دزدگیر از راه دور و یا گزارش‌گیری آن از دیگر امکانات این ماژول‌ها است. هر کدام از ماژول‌های ارتباطی دزدگیر اماکن پارادوکس دارای امکاناتی برای کاربران است که به‌اختصار در زیر به برسی آنها می‌پردازیم.

تلفن کننده صوتی VDMP3 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX
ماژول شبکه IP150 دزدگیر شرکت پارادوکس
ماژول سیم کارت PCS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX
ماژول سیم کارت PCS265LTE دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX
ماژول مانیتورینگ IPR512 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا Paradox
ماژول ارتباط دیتا PRT3 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا Paradox
ماژول ارتباطی ۳۰۷USB دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا Paradox
ماژول ارتباط CV4USB دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا Paradox

ماژول توسعه زون دزدگیر پارادوکس PARADOX – سری EVO

ماژول‌های توسعه زون دزدگیر پارادوکس paradox برای اتصال بیشتر سنسورها یا حسگرها (حسگرهای حرکتی، حسگرهای دود، حسگرهای شکست شیشه، حسگرهای لرزشی، حسگر آب، حسگر گاز و دیگر حسگرهای موجود در بازار) به کنترل پنل اصلی مورداستفاده قرار می‌گیرد. باتوجه‌به اینکه کنترل پنل‌های دزدگیر پارادوکس paradox سری EVO دارای 8 ورودی سنسور (زون) روی برد هستند، برای افزایش ورودی سنسور (زون) باید از ماژول‌های توسعه زون استفاده شود. ماژول‌های توسعه زون می‌توانند تعداد زون‌های ورودی (حسگرها) را که چه به‌صورت باسیم و چه به‌صورت بیسیم به سیستم دزدگیر وصل می‌شوند افزایش دهند. با استفاده از ماژول‌های توسعه زون بی‌سیم (RTX3 –K641LX) می‌توانیم تجهیزات بیسیم دیگر از جمله انواع سنسورهای بی‌سیم، ریموت کنترل، صفحه‌کلید بی‌سیم، آژیر بی‌سیم و کلیه تجهیزات بی‌سیم تولید شده توسط شرکت پارادوکس کانادا PARADOX را به سیستم خود اضافه کنیم. هر کدام از ماژول‌های توسعه زون دزدگیر اماکن پارادوکس دارای امکاناتی برای کاربران است که به‌اختصار در زیر به برسی آنها می‌پردازیم.

ماژول بی سیم RTX3 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX
ماژول توسعه زون تکی ZX1 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا Paradox
ماژول توسعه زون ZX8 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX
ماژول توسعه زون ZX82 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

ماژول توسعه رله دزدگیر پارادوکس PARADOX – سری EVO

ماژول‌های توسعه رله دزدگیر پارادوکس paradox که به‌صورت تک رله، 4 رله و 8 رله موجود است برای کنترل وسایل برقی مورداستفاده قرار می‌گیرد. اگر بخواهیم رله را به طور ساده توضیح دهیم کارکرد رله همانند یک کلید می‌ماند که یک وسیله الکتریکی را راه‌اندازی می‌کند (روشن‌کردن یک چراغ، باز کردن یک درب و….). در ماژول‌های توسعه رله دزدگیر پارادوکس paradox سری EVO ما می‌توانیم با فرامین مختلف (حدود 220 فرمان) یک رله را فعال یا غیرفعال کنیم. به طور مثال: با فعال‌شدن آژیر چراغ‌های خانه روشن شود و یا درب‌ها قفل شوند. ماژول‌های توسعه رله سری evo می‌توانند هم به‌صورت با سیم و هم به‌صورت بیسیم با کنترل پنل‌های دزدگیر پارادوکس paradox سری EVO ارتباط داشته باشند. هر کدام از ماژول‌های توسعه رله دزدگیر اماکن پارادوکس دارای امکاناتی برای کاربران است که به‌اختصار در زیر به برسی آنها می‌پردازیم.

ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX
ماژول توسعه رله PGM82 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

ماژول‌ها و قطعات دزدگیر پارادوکس PARADOX – سری EVO

ماژول‌ها و قطعات همخوان با دزدگیر پارادوکس paradox این امکان را به ما می‌دهند که دیگر محدودیتی در ارتقای سیستم خود نداشته باشیم. امکانات کوچک اما کاربردی این ماژول‌ها باعث می‌شود در تمامی پروژه‌ها (کوچک و بزرگ) بتوانیم به‌راحتی راه‌حل مناسب را پیدا کنیم. ماژول‌های توسعه خط باس، ماژول‌های منبع تغذیه و انواع ماژول‌های دیگر می‌توانند راه کارهای متنوعی در پروژه‌ها به کاربران بدهد. هر کدام از ماژول‌ها و قطعات همخوان با دزدگیر اماکن پارادوکس دارای امکاناتی برای کاربران است که به‌اختصار در زیر به برسی آنها می‌پردازیم.

ماژول توسعه باس HUB2 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX
ماژول حافظه PMC5 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا Paradox
ماژول پاورساپلای PS817 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX
ماژول پاورساپلای PS25 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX
ماژول پاورساپلای PS45 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

مجموعه پارادوکس سرویس نماینده رسمی دزدگیر پارادوکس کانادا PARADOX در ایران

هرگونه کپی برداری از مطلب دزدگیر سری EVO شرکت پارادوکس کانادا PARADOX بدون ذکر لینک منبع مجاز نمی باشد.

5/5 - (1 امتیاز)