سنسور حرکتی DG55-DG65 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

سنسور حرکتی DG55-DG65 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX هر دو از سنسورهای پر فروش شرکت پارادوکس می باشند . این سنسور ها دارای عملکرد دیجیتال بوده که این امکان را به سنسور می دهد تا بتواند به صورت دقیق محیط اطراف را زیر نظر بگیرند . زاویه دید این مدل سنسور ها 110 درجه در طول 12 متر می باشند .

سنسور حرکتی DG55-DG65 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX که دارای یک خروجی آنالوگ ( COM/N.C ) و یک خروجی تامپر می باشند که با این تعریف این سنسور با تمامی کنترل پنل های دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX همخوانی دارد و آن را برای سیستم های اعلام سرقت ( دزدگیر ) دیگر شرکت ها نیز می توان مورد استفاده کرد.

سنسور حرکتی DG55-DG65 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX که هر دو به یک شکل می باشند و ظاهری یکسان با یکدیگر دارند دارای یک تفاوت عمده با هم می باشند و ان نوع سنسور PIR می باشد که در سنسور DG55 به صورت Dual و در سنسور DG65 به صورت Quad می باشد . به طور کلی عملکرد های سنسور های حرکتی که دارای سنسور PIR Quad هستند بهتر می باشند .

طراحی زیبا و کیفیت ساخت سنسور حرکتی DG55-DG65 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX باعث شده کار با سیستم اعلام سرقت و یا همان دزدگیر برای شما لذت بخش باشد . طول عمر زیاد کلیه تجهیزات شرکت پارادوکس کانادا PARADOX از جمله سنسور حرکتی DG55-DG65 خیال شما را تا سال ها بابت تعویض آنها آسوده می گذارد .

سنسور حرکتی DG55-DG65 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX دارای بیشترین استاندارد های جهانی در بین سنسورهای دزدگیر می باشند به طوری که تمامی گرید های مربوط به سیستم های حفاظتی را دارد  و می توان آن را برای مکان هایی با درجه حفاظتی بالا استفاده کرد.

در کل اگر می خواهید سنسورحرکتی بدون خطا با عملکرد مناسب برای محیط داخلی داشته باشید بی شک سنسور حرکتی DG55-DG65 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX یک انتخاب بسیار خوب و بدون خطا برای شما می باشد .

شرکت پارادوکس سرویس نماینده رسمی سنسور حرکتی DG55-DG65 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX در ایران .

سنسور حرکتی DG55-DG65 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

 • طراحی ساده و زیبا
 • دارای سنسور Quad در مدل DG65
 • دارای سنسور Dual در مدل DG55
 • زاویه دید 110 درجه به طول 12 متر
 • قابلیت استفاده در دمای 20- تا 50+
 • تنظیم حساسیت سنسور
 • تنظیم عملکرد سنسور در حالت های تک لبه و یا دو لبه
 • دارای خروجی ( COM/N.C ) و خروجی تامپر
 • همخوان با تمامی دزدگیرهای تولید شده در دنیا
 • دارای استاندارد EN50131 Gared 2
 • همخوان با سری MG ،سری SP ، سری EVO

سنسور حرکتی DG65-DG55 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX سنسور حرکتی dg55-dg65 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox سنسور حرکتی DG55-DG65 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX small banner DG55 65

سنسور حرکتی DG55-DG65 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

سنسور حرکتی DG55-DG65 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX سنسور حرکتی dg55-dg65 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox سنسور حرکتی DG55-DG65 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX DG55 DG65 install banner

کاتالوگ