ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX به زبان ساده برای فعال و غیر فعال کردن یک مصرف کننده ( چراغ ، درب و … ) به کار می رود .این ماژول دارای 4 خروجی رله می باشد که هر کدام از رله ها دارای ( Com.N/C.N/O ) می باشند . هر کدام از این رله ها را می توانیم به صورت جداگانه در سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر ) تعریف کنیم . امکان تعریف کردن فعال شدن رله با یک رویداد و غیر فعال شدن ان توسط یک رویداد دیگر و یا تایم دار بودن رله از دیگر قابلیت های این ماژول می باشد . به طور مثال میتوان یک پروژکتور را به این ماژول متصل کرد و طوری برنامه ریزی کرد که در هنگام آژیر این پروژکتور روشن شده و با غیر فعال کردن سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر ) پرژکتور خاموش شود .

ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX را می توانیم تا فاصله 300 الی 900 متر توسط کابل ( 4 رشته سیم ) به کنترل پنل متصل کنیم. با این قابلیت میتوانیم ماژول توسعه رله PGM4 را در هر جا از پروژه نصب کرد . امکان تعریف بیش از 180 فرمان اصلی مختلف برای فعال و غیر فعال کردن رله از قابلیت های این ماژول می باشد .

ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX دارای رله هایی با کیفیت بالا و دوام زیاد می باشد و تا 5 آمپر توان این رله ها می باشد ولی برای استفاده برای مصرف کننده های 220 ولت نوصیه می شود که از رله کمکی با توان بیشتر استفاده شود .

طراحی زیبا و کیفیت ساخت ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX باعث شده کار با سیستم اعلام سرقت و یا همان دزدگیر برای شما لذت بخش باشد . طول عمر زیاد کلیه تجهیزات شرکت پارادوکس کانادا PARADOX از جمله ماژول توسعه رله PGM4 خیال شما را تا سال ها بابت تعویض و یا تعمییر آنها آسوده می گذارد .

ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX بیشترین استاندارد های جهانی در بین ماژولهای دزدگیر در دنیا را داراست به طوری که تمامی گرید های مربوط به سیستم های حفاظتی را دارد  و می توان آن را برای مکان هایی با درجه حفاظتی بالا استفاده کرد.

در کل اگر می خواهید چراغ ، قفل برقی ، درب پارکینگ و یا هر مصرف کننده ای را به سیستم اعلام سرقت ( دزدکیر ) خود وصل کنید بی شک ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX یک انتخاب بسیار خوب و کاربردی برای شما می باشد .

شرکت پارادوکس سرویس نماینده رسمی ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX در ایران .

ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

  • ارتباط با کنترل پنل اصلی از طریق خط باس ( 4 رشته )
  • دارای 4 خروجی رله 5 امپری
  • تمامی خروجی ها قابل برنامه ریزی با تایمر
  • برنامه ریزی فعال و غیر فعال شدن توسط رویدادهای مختلف
  • قابلیت نصب در داخل جعبه فلزی
  • نصب ساده و آسان
  • همخوان با سری MG ،سری SP ، سری EVO
  • دارای استاندارد EN50131 و درجه حفاظتی 3

ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX ماژول توسعه رله pgm4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX small banner PGM4

نحوه نصب ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

ماژول توسعه رله pgm4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX paradox Service PGM82 install

کاتالوگ

شاید شما این مدل ها را هم دوست داشته باشید

هرگونه کپی برداری از مطلب ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX بدون ذکر لینک منبع مجاز نمی باشد.