ماژول پاورساپلای PS817 دزدگیر پارادوکس PARADOX

ماژول پاورساپلای PS817 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX یکی از پر کاربردترین ماژول های تولید شده در شرکت پارادوکس کانادا می باشد . از این ماژول برای تقویت ولتاژ در سیستم اعلام سرقت استفاده می شود . زمانی که تعداد سنسور ها و یا بهتر بگوییم مصرف کننده های سیستم اعلام سرقت زیاد میشوند برای جلوگیری از افت ولتاژ و کارکرد درست سیستم اعلام سرقت از این ماژول استفاده می شود .

منبع تغذیه PS817 شرکت پارادوکس که توسط یک ترانس 16 ولت به برق شهری وصل می شود دارای یک خروجی 13.8 ولت DC می باشد . امکان اتصال یک یا دو باتری 12 ولت 7 امپر که باعث می شود تا در زمان قطعی برق ولتاژ قطع نشده و پاور ساپلای بتواند برق مورد نیاز سیستم اعلام سرقت را تامین کند .لازم به ذکر است مقدار ساعتی که باتری میتواند ولتاژ را تامین کند بسته به مقدار مصرف کننده ها در دزدگیر می باشد . این ماژول را به راحتی میتوانید به همراه یک ترانس 16 ولت و باتری 12 ولت 7 آمپر داخل جعبه فلزی پارادوکس نصب کنید .

ماژول PS817 پارادوکس یک منبع تغذیه سوئیچینگ است . منبع تغذیه سوئیچینگ به صورت تئوری دارای بازدهی 97 تا 100 درصد می باشد . یکی از بزرگترین مزایای این نوع پاورساپلای راندمان بالا و حداقل تلفات توان می باشد . این مدل از منبع تغذیه ها دارای اندازه های کوچک ، تولید گرمای کمتر و نیز راندمان بیشتر می باشند . این ماژول را میتوان برای مواردی همچون راه اندازی قفل برقی و یا موارد مشابه که احتیاج به ولتاژ 12 ولت DC است مورد استفاده قرار داد .

طراحی خوب و کیفیت ساخت این ماژول باعث شده کار با سیستم اعلام سرقت و یا همان دزدگیر برای شما لذت بخش باشد . طول عمر زیاد کلیه تجهیزات شرکت پارادوکس کانادا PARADOX از جمله منبع تغذیه PS817 خیال شما را تا سال ها بابت تعویض و یا تعمییر آنها آسوده می گذارد .

ماژول منبع تغذیه PS817 بیشترین استاندارد های جهانی در بین پاورساپلای دزدگیر در دنیا را داراست به طوری که تمامی گرید های مربوط به سیستم های حفاظتی را دارد  و می توان آن را برای مکان هایی با درجه حفاظتی بالا استفاده کرد.

در کل اگر بخواهید از تعداد سنسور ها و یا ماژول های بیشتری در سیستم اعلام سرقت خود استفاده کنید و یا با افت ولتاژ در سیستم نصب شده خود روبرو هستید بی شک منبع تغذیه PS817 یک انتخاب بسیار خوب برای شما می باشد .

پارادوکس سرویس نماینده رسمی دزدگیر اماکن پارادوکس PARADOX کانادا در ایران.

مشخصات فنی ماژول پاورساپلای PS817 دزدگیر شرکت پارادوکس

  • منبع تغذیه سوئیچینگ 13.8 ولت ، 1.75 آمپر
  • حفاظت الکترونیکی بدون فیوز با بازیابی خودکار
  • انتقال خودکار به باتری پشتیبان
  • قابلیت اتصال باتری دوم
  • ورودی تست باتری
  • همخوان با سری MG، سری SP، سری EVO
  • دارای استاندارد CE

ماژول پاورساپلای PS817 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

برسی تخصصی ماژول پاورساپلای PS817 دزدگیر پارادوکس PARADOX

ماژول پاورساپلای PS817 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

ماژول PGM82 دارای 8 خروجی رله 5 آمپری بوده که دارای نمایشگر LED  و دکمه فعال و غیر‌فعال‌کردن روی جعبه است.

ماژول PGM4 دارای 4 خروجی رله 5 آمپری بوده که بدون جعبه و بدون دکمه فعال و غیر‌فعال‌ است.

بله ولی بهتر است در هنگام کار با ولتاژ 220 برای محافظت بیشتر از رله‌های از یک رله کمکی با آمپر بالاتر و ولتاژ بیشتر استفاده شود. مانند رله‌های شیشه‌ای

حدود 150 فرمان اصلی و حدود بیش از 2000 فرمان فرعی قابل‌تعریف است .

توسط کیپد (صفحه‌کلید) و یا نرم‌افزار

کاتالوگ پارادوکس – PS817

شاید شما این مدل از ماژول دزدگیر اماکن پارادوکس را بپسندید

ماژول پاورساپلای PS25 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

هرگونه کپی‌برداری از مطلب ماژول پاورساپلای PS817 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX بدون ذکر لینک منبع مجاز نمی‌باشد.

5/5 - (1 امتیاز)