ماژول سیم کارت PCS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

ماژول سیم کارت PCS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX که به زبان ساده همان تلفن کننده سیم کارت می باشد که تمامی رویداد ها را می توند از طریق sms به شما اعلام کند . با استفاده از این ماژول میتوانید از تمامی اتفاقات کوچک و بزرگ سیستم دزدگیر خود از طریق SMS اگاه شوید . گزارش فعال و غیر فعال کردن سیستم ،اعلام خرابی و یا دستکاری در سیستم دزدگیر و هر گونه پیغامی در مورد خرابی در سیستم دزدگیر خود را می توانید از طریق SMS  متوجه شوید . از دیگر قابلیت های این سیستم فعال و غیر فعال کردن سیستم دزدگیر توسط SMS می باشد .

ماژول سیم کارت PCS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX را می توانید تا فاصله 300 توسط ماژول ( CVT480 ) به کنترل پنل متصل کرد . این کار باعث می شود  بتوانیم ماژول سیم کارت را در هر کجا که انتن بهتری داریم نصب کنیم . لازم به ذکر است که شما میتوانید ماژول سیم کارت را با کابل سریال که در داخل خود جعبه می باشد تا فاصله 2 متر نصب کنید .

ماژول سیم کارت PCS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX دارای این قابلیت می باشد که ماژول تلفن کننده صوتی VDMP3 را بر روی ان نصب کرد . این کار به راحتی و سادگی قابل انجام می باشد ، با این کار تمامی قابلیت های ماژول صوتی VDMP3 به ماژول سیم کارت منتقل میشود و شما می توانید پیغامهای صوتی برای حداکثر 8 شماره تلفن ارسال کنید و یا از طریق تماس صوتی سیستم دزدگیر خود را فعال و یا غیر فعال کنید .

طراحی زیبا و کیفیت ساخت ماژول سیم کارت PCS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX باعث شده کار با سیستم اعلام سرقت و یا همان دزدگیر برای شما لذت بخش باشد . طول عمر زیاد کلیه تجهیزات شرکت پارادوکس کانادا PARADOX از جمله ماژول سیم کارت PCS250 خیال شما را تا سال ها بابت تعویض و یا تعمییر آنها آسوده می گذارد .

ماژول سیم کارت PCS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX بیشترین استاندارد های جهانی را داراست به طوری که تمامی گرید های مربوط به سیستم های حفاظتی را دارد  و می توان آن را برای مکان هایی با درجه حفاظتی بالا استفاده کرد.

در کل اگر میخواهید تمامی وقایع دزدگیر برای شما sms بشود و یا از طریق پیامک بتوانید سیستم دزدگیر خود را فعال و غیر فعال کنید بی شک ماژول سیم کارت PCS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX یک انتخاب بسیار خوب و کاربردی برای شما می باشد .

شرکت پارادوکس سرویس نماینده رسمی ماژول سیم کارت PCS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX در ایران .

ماژول سیم کارت PCS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

 • طراحی زیبا و شیک
 • گزارش از طریق پیامک ( SMS ) تا 16 شماره تلفن
 • امکان فعال و غیر فعال کردن دزدگیر از طریق SMS
 • امکان اتصال ماژول صوتی VDMP3 برای تماس صوتی تا 8 شماره تلفن
 • ارتباط با کنترل پنل اصلی از طریق سریال ( 4 رشته )
 • سیستم رمز گزاری 128 بیتی ( MDS ) و 256 بیتی AES در حالت GPRS
 • قابلیت اتصال انتن تا 18 متر برای انتن دهی بیشتر
 • قابلیت اضافه کردن ماژول CVT485 برای افزایش فاصله ماژول تا کنترل پنل
 • گزارش به مرکز مانیتورینگ از طریق GPS ( CID , SIA )
 • گزارش رویداد ها به مانیتوریگ IPRS512 و IPRS-7
 • نصب ساده و آسان
 • همخوان با سری MG ،سری SP ، سری EVO

ماژول سیم کارت PCS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX ماژول سیم کارت pcs250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox ماژول سیم کارت PCS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX small banner PCS250

نحوه نصب ماژول سیم کارت PCS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

ماژول سیم کارت PCS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX ماژول سیم کارت pcs250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox ماژول سیم کارت PCS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX pcs250 install banner

کاتالوگ

شاید شما این مدل ها را هم دوست داشته باشید

هرگونه کپی برداری از مطلب ماژول سیم کارت PCS250 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX بدون ذکر لینک منبع مجاز نمی باشد.