نرم‌افزار دزدگیر پارادوکس PARADOX کانادا

نرم‌افزار دزدگیر پارادوکس PARADOX که در شرکت پارادوکس Paradox کانادا برای راحتی کار تکنسین‌ها و نصابان دزدگیر پارادوکس طراحی و ساخته می‌شود یکی از بهترین راه کارهای ارائه شده برای برنامه‌ریزی و راه‌اندازی دستگاه‌های اعلام سرقت پارادوکس و حتی مانیتورینگ و به‌روزرسانی دستگاه‌ها توسط این شرکت است. تنوع در ساخت نرم‌افزار برای کاربری‌های مختلف باعث شده هر گونه نیاز کاربران و تکنسین‌ها برای امور مختلف تأمین گردد، کارهایی مانند برنامه‌ریزی و راه‌اندازی دستگاه‌های دزدگیر پارادوکس (نرم‌افزار Babyware)، ارتباط با ماژول‌های پارادوکس برای به‌روزرسانی (نرم‌افزار INfild)، ارتباط با دستگاه‌های قدیمی دزدگیر پارادوکس برای برنامه‌ریزی (نرم‌افزار Winload)، پیداکردن آی‌پی ماژول شبکه (IP Exploring) تا سیستم مانیتورینگ مرکزی (نرم‌افزار IPRS7) همه‌وهمه در نرم‌افزارهای دزدگیر پارادوکس خلاصه می‌شوند. امکانات فوق‌العاده این نرم‌افزارها باعث شده تا تمامی تکنسین‌های پارادوکس بدون کوچک‌ترین خطا بتوانند دستگاه‌های دزدگیر پارادوکس را برنامه‌ریزی کنند.

نرم‌افزار BABYWARE دزدگیر پارادوکس

نرم‌افزار BabyWare پارادوکس یکی از کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای شرکت پارادوکس بوده که اکثر تکنسین‌ها و نصابان دزدگیر برای راه‌اندازی و برنامه‌ریزی دستگاه‌های دزدگیر پارادوکس از آن استفاده می‌کنند در واقع برنامه BABYware برای هر فردی که با پارادوکس کار می‌کند ضرورت دارد البته که شما می‌توانید برنامه‌ریزی دستگاه خود را با صفحه‌کلید (کیپد) نیز انجام دهید؛ ولی این نرم‌افزار باعث می‌شود سرعت شما در برنامه‌ریزی بیشتر شود و بتوانید بدون کوچک‌ترین خطا دستگاه دزدگیر پارادوکس را برنامه‌ریزی کنید همچنین نرم‌افزار Babyware پارادوکس قابلیت نصب بر روی ویندوز را دارد و با یک کامپیوتر و یا لپ‌تاپ با کانفیگ ساده می‌توانید این نرم‌افزار را نصب کنید.
نرم‌افزار BabyWare پارادوکس Paradox دارای نسخه‌های (ورژن‌ها) مختلف است که ما سعی می‌کنیم آخرین ورژن نرم‌افزار Babyware پارادوکس را برای دانلود شما عزیزان بگذاریم. این نرم‌افزار عموماً با همه کنترل پنل‌های تولید شده شرکت پارادوکس همخوانی دارد مگر اینکه دستگاه شما کمی قدیمی باشد و یا از چرخه تولید شرکت پارادوکس خارج شده باشد که در این صورت شما می‌توانید از نرم‌افزار Winload پارادوکس Paradox که در پایین همین مطلب است استفاده کنید .

دانلود نرم‌افزار BabyWare پارادوکس Paradox

نرم‌افزار Winload دزدگیر پارادوکس

نرم‌افزار Winload پارادوکس را می‌توان ورژن قدیمی‌تر نرم‌افزار Babyware نیز نام برد. این نرم‌افزار با ظاهری کلاسیک برای برنامه‌ریزی و راه‌اندازی دستگاه‌های پارادوکس استفاده می‌شود با این تفاوت که هنوز برای برنامه‌ریزی کنترل پنل‌های قدیمی‌تر پارادوکس باید سراغ این نرم‌افزار بیاییم. تمامی آیتم‌هایی که ما در نرم‌افزار Babyware مشاهده می‌کنیم در نرم‌افزار Winload نیز موجود است و اگر از سال‌های دور با دزدگیر پارادوکس کار می‌کردید این نرم‌افزار برایتان حکم نوستالژی را دارد .
برنامه Winload پارادوکس Paradox دارای نسخه‌های (ورژن‌ها) مختلف است که ما سعی می‌کنیم آخرین ورژن نرم‌افزار Winload پارادوکس را برای دانلود شما عزیزان بگذاریم البته لازم به ذکر است دیگر این نرم‌افزار به‌روزرسانی نمی‌شود و اگر از تجهیزات جدید پارادوکس استفاده می‌کنید دیگر لزومی به نصب این نرم‌افزار را ندارید و می‌توانید از همان نرم‌افزار Babyware استفاده کنید .

نرم‌افزار WINLOAD پارادوکس PARADOX

نرم‌افزار Infield پارادوکس از جمله نرم‌افزارهای شرکت پارادوکس بوده که برای به‌روزرسانی تجهیزات پارادوکس استفاده می‌شود. شما می‌توانید با این نرم‌افزار به‌راحتی و در 5 مرحله دستگاه‌های دزدگیر پارادوکس خود را به‌روزرسانی کنید که این کار باعث بهبود کارکرد تجهیزات پارادوکس می‌شود همچنین این نرم‌افزار برای تمامی ماژول‌ها از جمله کنترل پنل‌ها، صفحه‌کلید، ماژول‌های توسعه زون و رله، آژیرها، بعضی از حسگرها و تمامی تجهیزات پارادوکس که قابلیت به‌روزرسانی دارند می‌تواند مورداستفاده قرار گیرد.
برنامه Infield پارادوکس Paradox دارای نسخه‌های (ورژن‌ها) مختلف است که ما سعی می‌کنیم آخرین ورژن نرم‌افزار Infield پارادوکس را برای دانلود شما عزیزان بگذاریم. لازم به ذکر است برای به‌روزرسانی تجهیزات نیاز به فریمور (Firmware) هر یک از تجهیزات به‌صورت جداگانه است که برای گرفتن فریمور (Firmware) می‌توانید با ما تماس بگیرید .

نرم‌افزار INFIELD پارادوکس PARADOX

نرم‌افزار IP Exploring Tools دزدگیر پارادوکس

نرم‌افزار IP Exploring Tools پارادوکس یکی از کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای شرکت پارادوکس برای پیداکردن IP Address ماژول شبکه IP150 است. شاید برای شما هم اتفاق افتاده که بعد از وصل کردن ماژول شبکه IP150 به سوئیچ شبکه و یا مودم نمی‌دانید چه شماره آی‌پی به این ماژول اختصاص‌یافته، شرکت پارادوکس با تولید این نرم‌افزار کار را برای شما راحت کرده و با نصب آن می‌توانید به‌راحتی شماره آی‌پی اختصاص‌یافته به ماژول خود را پیدا کنید همچنین شما می‌توانید برای تغیر شماره آی‌پی و یا پورت‌های ماژول شبکه IP150 از این نرم‌افزار استفاده کنید .
برنامه IP Exploring Tools پارادوکس PARADOX دارای نسخه‌های (ورژن‌ها) مختلف است که ما سعی می‌کنیم آخرین ورژن نرم‌افزار IP Exploring Tools را برای دانلود شما عزیزان بگذاریم.

نرم‌افزار IP EXPLORING پارادوکس PARADOX

نرم‌افزار IPRS7 دزدگیر پارادوکس

نرم‌افزار IPRS7 پارادوکس یکی از جدیدترین نرم‌افزارهای شرکت پارادوکس است که برای مانیتورینگ دستگاه‌های دزدگیر پارادوکس مورداستفاده قرار می‌گیرد. اگر تعداد مجموعه‌هایی که برای آن دزدگیر پارادوکس نصب‌کرده‌اید زیاد است و یا می‌خواهید به طور هم‌زمان گزارش چندین دستگاه دزدگیر خود را داشته باشید بدون شک احتیاج به یک سیستم مانیتورینگ دارید تا تمامی این گزارش‌ها را به‌صورت یک جا و در یک نرم‌افزار برای شما جمع‌آوری کند. دستگاه‌های دزدگیر پارادوکس این قابلیت را دارند که بتوانند تمامی رویدادهای خود را به نرم‌افزار مانیتورینگ دزدگیر پارادوکس ارسال کنند. با این کار شما تمامی رویدادهای دستگاه دزدگیر پارادوکس را می‌توانید از طریق شبکه LAN/WAN/اینترنت به سیستم مانیتورینگ انتقال بدهید که اگر بخواهیم مثالی دراین‌رابطه بزنیم می‌توانیم به بانک‌ها، طلافروشی‌ها، صرافی‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای اشاره کنیم. تمامی رویدادهای مربوط به دزدگیر پارادوکس به نرم‌افزار مانیتورینگ IPRS7 ارسال می‌شود و در کسری از ثانیه ما می‌توانیم تمامی رویدادهای مربوط به سیستم اعلام سرقت مانند آژیر، آلارم‌های گوناگون، فعال و غیرفعال‌کردن، مشکلات و رفع آنها و نیز صدها پیام دیگر را در مانیتور خود مشاهده کنیم .
برنامه IPRS7 پارادوکس PARADOX دارای نسخه‌های (ورژن‌ها) مختلف است که ما سعی می‌کنیم آخرین ورژن نرم‌افزار IPRS7 پارادوکس را برای دانلود شما عزیزان بگذاریم. این نرم‌افزار عموماً با همه کنترل پنل‌های تولید شده شرکت پارادوکس همخوانی دارد مگر اینکه دستگاه شما کمی قدیمی باشد و یا از چرخه تولید شرکت پارادوکس خارج شده باشد.

نرم‌افزار IPRS7 پارادوکس PARADOX

هر کدام از این نرم‌افزارها برای کاربرد خاصی طراحی شده‌اند که به طور خلاصه
نرم‌افزار Babyware : برای برنامه‌ریزی دستگاه‌های دزدگیر پارادوکس
نرم‌افزار Winload : برای برنامه‌ریزی دستگاه‌های قدیمی دزدگیر پارادوکس
نرم‌افزار Infild : برای به‌روزرسانی دستگاه‌های دزدگیر پارادوکس
نرم‌افزار IP Exploring : برای پیداکردن شماره IP Address ماژول IP150 پارادوکس
نرم‌افزار Neware : که البته ورژن‌های مختلفی دارد؛ ولی به طور خلاصه این نرم‌افزار برای کاربران طراحی شده است
نرم‌افزار مانیتورینگ IPRS7: برای سیستم‌های مانیتورینگ دزدگیر پارادوکس

آخرین ورژن نرم‌افزارها

بله فقط دستگاه‌های دزدگیر پارادوکس شما باید مجهز به ماژول IP150 باشند.

برای ارتباط کامپیوتر به دستگاه دزدگیر پارادوکس از طریق USB: ماژول 307USB 

برای ارتباط کامپیوتر به دستگاه دزدگیر پارادوکس از طریق شبکه LAN/WAN: ماژول IP150

برای ارتباط کامپیوتر به دستگاه دزدگیر پارادوکس از طریق خط تلفن: نیازی به ماژول ندارید (در این نوع ارتباط سرعت انتقال دیتا کم است)

خیلی از تکنسین‌های پارادوکس از قدیم عادت به نرم‌افزار Winload داشته و به‌راحتی با آن کار می‌کنند نکته مهم این است که دیگر کنترل پنل‌های جدید پارادوکس را باید با Babyware برنامه‌ریزی کنید؛ چون نرم‌افزار Winload از کنترل پنل‌های جدید پشتیبانی نمی‌کند.

هرگونه کپی‌برداری از مطلب دانلود نرم‌افزار دزدگیر پارادوکس Paradox بدون ذکر لینک منبع مجاز نمی‌باشد.

5/5 - (3 امتیاز)