ماژول توسعه رله بیسیم ۲WPGM دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

ماژول توسعه رله بیسیم ۲WPGM دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX که به زبان ساده برای فعال و غیر فعال کردن یک مصرف کننده ( چراغ ، درب و … ) به کار می رود .این ماژول دارای 1 خروجی رله بی سیم می باشد که دارای خروجی های ( Com.N/C.N/O ) می باشند . امکان تعریف کردن فعال شدن رله با یک رویداد و غیر فعال شدن ان توسط یک رویداد دیگر و یا تایم از دیگر قابلیت های این ماژول می باشد . به طور مثال میتوان یک پروژکتور را به این ماژول متصل کرد و طوری برنامه ریزی کرد که در هنگام آژیر این پروژکتور روشن شده و با غیر فعال کردن سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر ) پرژکتور خاموش شود .

ماژول توسعه رله بیسیم ۲WPGM دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX را می توانید تا فاصله حدود 70 متر به ماژول گیرنده بیسیم ( RTX ) متصل کرد . با این قابلیت میتوانیم ماژول توسعه رله 2WPGM را در هر کجا از پروژه نصب کرد .این ماژول دارای پک پلاستیکی می باشد و دیگر احتیاجی به جعبه برای نصب نمی باشد .  امکان تعریف بیش از 180 فرمان اصلی مختلف برای فعال و غیر فعال کردن رله از قابلیت های این ماژول می باشد .

ماژول توسعه رله بیسیم ۲WPGM دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX دارای رله با کیفیت بالا و دوام زیاد می باشد و تا 5 آمپر توان این رله ها می باشد ولی برای استفاده برای مصرف کننده های 220 ولت توصیه می شود که از رله کمکی با توان بیشتر استفاده شود .

طراحی زیبا و کیفیت ساخت ماژول توسعه رله بیسیم ۲WPGM دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX باعث شده کار با سیستم اعلام سرقت و یا همان دزدگیر برای شما لذت بخش باشد . طول عمر زیاد کلیه تجهیزات شرکت پارادوکس کانادا PARADOX از جمله ماژول توسعه رله 2WPGM خیال شما را تا سال ها بابت تعویض و یا تعمییر آنها آسوده می گذارد .

ماژول توسعه رله بیسیم ۲WPGM دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX بیشترین استاندارد های جهانی در بین ماژولهای رله دزدگیر در دنیا را داراست به طوری که تمامی گرید های مربوط به سیستم های حفاظتی را دارد  و می توان آن را برای مکان هایی با درجه حفاظتی بالا استفاده کرد.

در کل اگر می خواهید چراغ ، قفل برقی ، درب پارکینگ و یا هر مصرف کننده ای را به سیستم اعلام سرقت ( دزدکیر ) خود وصل کنید بی شک ماژول توسعه رله بیسیم ۲WPGM دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOXیک انتخاب بسیار خوب و کاربردی برای شما می باشد .

شرکت پارادوکس سرویس نماینده رسمی ماژول توسعه رله بیسیم ۲WPGM دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX در ایران .

ماژول توسعه رله بیسیم ۲WPGM دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

  • ارتباط بی سیم تا فاصله 70 متر
  • دارای 1 خروجی رله 5 امپری
  • دارای خروجی قابل برنامه ریزی با تایمر
  • برنامه ریزی فعال و غیر فعال شدن توسط رویدادهای مختلف
  • نصب ساده و آسان
  • همخوان با سری MG ،سری SP ، سری EVO
  • دارای استاندارد EN50131 و درجه حفاظتی 3

ماژول توسعه رله بیسیم ۲WPGM دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX ماژول توسعه رله بیسیم ۲wpgm دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox ماژول توسعه رله بیسیم ۲WPGM دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX small banner 2WPGM

نحوه نصب ماژول توسعه رله بیسیم ۲WPGM دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

ماژول توسعه رله بیسیم ۲wpgm دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا paradox ماژول توسعه رله بیسیم ۲WPGM دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX paradox Service 2wpgm install

کاتالوگ

شاید شما این مدل ها را هم دوست داشته باشید

هرگونه کپی برداری از مطلب ماژول توسعه رله بیسیم ۲WPGM دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX بدون ذکر لینک منبع مجاز نمی باشد.